MW-12-03-G-D-176-134-P-TR
MW-12-03-G-D-176-134-P-TR
Part Number
MW-12-03-G-D-176-134-P-TR
Description
CONN HDR 24POS 0.039 STACK SMD
    RoHSRoHS
    ColorBlack, Natural
    Pitch0.039" (1.00mm)
    Part StatusActive
    Row Spacing0.039" (1.00mm)
    Number of Positions24
    Length - Overall Pin0.310" (7.874mm)
    Length - Stack Height0.176" (4.470mm)
    Length - Post (Mating)0.134" (3.404mm)