MS3476A24-19BW
MS3476A24-19BW
Part Number
MS3476A24-19BW
Description
CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Data sheet
MS3476A24-19BW.pdf
    RoHSRoHS
    TypeFor Female Sockets
    FeaturesCoupling Nut
    ShieldingUnshielded
    OrientationW
    SALES05@HKDCY.COM or Inquires online
    Related parts for MS3476A24-19BW
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Description View
    C48-10R10-5S7-106 C48-10R10-5S7-106 MS3476A24-19BW C48-10R10-5S7-106 Cinch Connectivity Solutions CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT   Inquiry
    1422853 1422853 MS3476A24-19BW 1422853 Phoenix Contact CONN 5POS SKT ANGLED M12 A-CODED   Inquiry
    1613726 1613726 MS3476A24-19BW 1613726 Phoenix Contact CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE   Inquiry