MS3475W24-19P-LC
MS3475W24-19P-LC
Part Number
MS3475W24-19P-LC
Description
CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Data sheet
MS3475W24-19P-LC.pdf
    ShieldingShielded
    OrientationN (Normal)
    Contact TypeCrimp
    Shell FinishChromate over Cadmium
    Housing ColorOlive Drab
    SALES05@HKDCY.COM or Inquires online
    Related parts for MS3475W24-19P-LC
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Description View
    C48-10R10-5S7-106 C48-10R10-5S7-106 MS3475W24-19P-LC C48-10R10-5S7-106 Cinch Connectivity Solutions CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT   Inquiry
    1422853 1422853 MS3475W24-19P-LC 1422853 Phoenix Contact CONN 5POS SKT ANGLED M12 A-CODED   Inquiry
    1613726 1613726 MS3475W24-19P-LC 1613726 Phoenix Contact CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE   Inquiry