MS3471W24-31AW
MS3471W24-31AW
Part Number
MS3471W24-31AW
Description
CONN RCPT HSNG MALE 31POS INLINE
Data sheet
MS3471W24-31AW.pdf
    ShieldingUnshielded
    OrientationW
    Part StatusActive
    Contact Size16
    Number of Positions31
    Shell Size - Insert24-31
    SALES05@HKDCY.COM or Inquires online
    Related parts for MS3471W24-31AW
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Description View
    C48-10R10-5S7-106 C48-10R10-5S7-106 MS3471W24-31AW C48-10R10-5S7-106 Cinch Connectivity Solutions CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT   Inquiry
    1422853 1422853 MS3471W24-31AW 1422853 Phoenix Contact CONN 5POS SKT ANGLED M12 A-CODED   Inquiry
    1613726 1613726 MS3471W24-31AW 1613726 Phoenix Contact CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE   Inquiry