MS3471L24-19AW
MS3471L24-19AW
Part Number
MS3471L24-19AW
Description
CONN RCPT HSNG MALE 19POS INLINE
Data sheet
MS3471L24-19AW.pdf
    ShieldingUnshielded
    OrientationW
    Contact TypeCrimp
    Shell FinishElectroless Nickel
    Housing ColorSilver
    SALES05@HKDCY.COM or Inquires online
    Related parts for MS3471L24-19AW
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Description View
    C48-10R10-5S7-106 C48-10R10-5S7-106 MS3471L24-19AW C48-10R10-5S7-106 Cinch Connectivity Solutions CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT   Inquiry
    1422853 1422853 MS3471L24-19AW 1422853 Phoenix Contact CONN 5POS SKT ANGLED M12 A-CODED   Inquiry
    1613726 1613726 MS3471L24-19AW 1613726 Phoenix Contact CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE   Inquiry