MS3471A12-10BZ
MS3471A12-10BZ
Part Number
MS3471A12-10BZ
Description
CONN RCPT HSG FMALE 10POS INLINE
Data sheet
MS3471A12-10BZ.pdf
    RoHSRoHS
    TypeFor Female Sockets
    Features-
    ShieldingUnshielded
    OrientationZ
    SALES05@HKDCY.COM or Inquires online
    Related parts for MS3471A12-10BZ
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Description View
    C48-10R10-5S7-106 C48-10R10-5S7-106 MS3471A12-10BZ C48-10R10-5S7-106 Cinch Connectivity Solutions CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT   Inquiry
    1422853 1422853 MS3471A12-10BZ 1422853 Phoenix Contact CONN 5POS SKT ANGLED M12 A-CODED   Inquiry
    1613726 1613726 MS3471A12-10BZ 1613726 Phoenix Contact CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE   Inquiry