MS27468T17F26H-LC
MS27468T17F26H-LC
Part Number
MS27468T17F26H-LC
Description
CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Data sheet
MS27468T17F26H-LC.pdf
    RoHSRoHS
    TypeFor Male Pins
    Features-
    ShieldingShielded
    OrientationN (Normal)
    Contact TypeCrimp
    Shell FinishElectroless Nickel
    Housing ColorSilver
    SALES05@HKDCY.COM or Inquires online
    Related parts for MS27468T17F26H-LC
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Description View
    C48-10R10-5S7-106 C48-10R10-5S7-106 MS27468T17F26H-LC C48-10R10-5S7-106 Cinch Connectivity Solutions CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT   Inquiry
    1422853 1422853 MS27468T17F26H-LC 1422853 Phoenix Contact CONN 5POS SKT ANGLED M12 A-CODED   Inquiry
    1613726 1613726 MS27468T17F26H-LC 1613726 Phoenix Contact CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE   Inquiry