MS27467T17B26JC-LC
MS27467T17B26JC-LC
Part Number
MS27467T17B26JC-LC
Description
CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Data sheet
MS27467T17B26JC-LC.pdf
    RoHSRoHS
    TypeFor Female Sockets
    FeaturesCoupling Nut
    ShieldingShielded
    OrientationC
    Part StatusActive
    Contact Size20
    Number of Positions26
    Shell Size - Insert17-26
    SALES05@HKDCY.COM or Inquires online
    Related parts for MS27467T17B26JC-LC
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Description View
    C48-10R10-5S7-106 C48-10R10-5S7-106 MS27467T17B26JC-LC C48-10R10-5S7-106 Cinch Connectivity Solutions CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT   Inquiry
    1422853 1422853 MS27467T17B26JC-LC 1422853 Phoenix Contact CONN 5POS SKT ANGLED M12 A-CODED   Inquiry
    1613726 1613726 MS27467T17B26JC-LC 1613726 Phoenix Contact CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE   Inquiry