DTS20W25-43BB
DTS20W25-43BB
Part Number
DTS20W25-43BB
Description
CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Data sheet
DTS20W25-43BB.pdf
    RoHSRoHS
    TypeFor Female Sockets
    Features-
    ShieldingShielded
    OrientationB
    SALES05@HKDCY.COM or Inquires online
    Related parts for DTS20W25-43BB
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Description View
    C48-10R10-5S7-106 C48-10R10-5S7-106 DTS20W25-43BB C48-10R10-5S7-106 Cinch Connectivity Solutions CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT   Inquiry
    1422853 1422853 DTS20W25-43BB 1422853 Phoenix Contact CONN 5POS SKT ANGLED M12 A-CODED   Inquiry
    1613726 1613726 DTS20W25-43BB 1613726 Phoenix Contact CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE   Inquiry