DTS20W25-24BB
DTS20W25-24BB
Part Number
DTS20W25-24BB
Description
CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Data sheet
DTS20W25-24BB.pdf
    RoHSRoHS
    TypeFor Female Sockets
    Features-
    ShieldingShielded
    OrientationB
    Part StatusActive
    Contact Size12 (12), 16 (12)
    Number of Positions24
    Shell Size - Insert25-24
    SALES05@HKDCY.COM or Inquires online
    Related parts for DTS20W25-24BB
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Description View
    C48-10R10-5S7-106 C48-10R10-5S7-106 DTS20W25-24BB C48-10R10-5S7-106 Cinch Connectivity Solutions CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT   Inquiry
    1422853 1422853 DTS20W25-24BB 1422853 Phoenix Contact CONN 5POS SKT ANGLED M12 A-CODED   Inquiry
    1613726 1613726 DTS20W25-24BB 1613726 Phoenix Contact CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE   Inquiry