DTS20F15-19PB-LC
DTS20F15-19PB-LC
Part Number
DTS20F15-19PB-LC
Description
CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Data sheet
DTS20F15-19PB-LC.pdf
    RoHSRoHS
    TypeFor Male Pins
    Features-
    ShieldingShielded
    OrientationB
    Number of Positions19
    Shell Size - Insert15-19
    SALES05@HKDCY.COM or Inquires online
    Related parts for DTS20F15-19PB-LC
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Description View
    C48-10R10-5S7-106 C48-10R10-5S7-106 DTS20F15-19PB-LC C48-10R10-5S7-106 Cinch Connectivity Solutions CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT   Inquiry
    1422853 1422853 DTS20F15-19PB-LC 1422853 Phoenix Contact CONN 5POS SKT ANGLED M12 A-CODED   Inquiry
    1613726 1613726 DTS20F15-19PB-LC 1613726 Phoenix Contact CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE   Inquiry