AFD57-18-32SX-LC
AFD57-18-32SX-LC
Part Number
AFD57-18-32SX-LC
Description
CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Data sheet
AFD57-18-32SX-LC.pdf
    ShieldingShielded
    OrientationX
    SALES05@HKDCY.COM or Inquires online
    Related parts for AFD57-18-32SX-LC
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Description View
    C48-10R10-5S7-106 C48-10R10-5S7-106 AFD57-18-32SX-LC C48-10R10-5S7-106 Cinch Connectivity Solutions CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT   Inquiry
    1422853 1422853 AFD57-18-32SX-LC 1422853 Phoenix Contact CONN 5POS SKT ANGLED M12 A-CODED   Inquiry
    1613726 1613726 AFD57-18-32SX-LC 1613726 Phoenix Contact CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE   Inquiry