AFD54-20-39PZ-6139
AFD54-20-39PZ-6139
Part Number
AFD54-20-39PZ-6139
Description
CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Data sheet
AFD54-20-39PZ-6139.pdf
    ShieldingUnshielded
    OrientationZ
    Contact TypeCrimp
    Shell FinishCadmium
    Housing ColorOlive Drab
    SALES05@HKDCY.COM or Inquires online
    Related parts for AFD54-20-39PZ-6139
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Description View
    C48-10R10-5S7-106 C48-10R10-5S7-106 AFD54-20-39PZ-6139 C48-10R10-5S7-106 Cinch Connectivity Solutions CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT   Inquiry
    1422853 1422853 AFD54-20-39PZ-6139 1422853 Phoenix Contact CONN 5POS SKT ANGLED M12 A-CODED   Inquiry
    1613726 1613726 AFD54-20-39PZ-6139 1613726 Phoenix Contact CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE   Inquiry