AFD54-14-19PN-LC
AFD54-14-19PN-LC
Part Number
AFD54-14-19PN-LC
Description
CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Data sheet
AFD54-14-19PN-LC.pdf
    ShieldingUnshielded
    OrientationN (Normal)
    Number of Positions19
    Shell Size - Insert14-19
    SALES05@HKDCY.COM or Inquires online
    Related parts for AFD54-14-19PN-LC
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Description View
    C48-10R10-5S7-106 C48-10R10-5S7-106 AFD54-14-19PN-LC C48-10R10-5S7-106 Cinch Connectivity Solutions CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT   Inquiry
    1422853 1422853 AFD54-14-19PN-LC 1422853 Phoenix Contact CONN 5POS SKT ANGLED M12 A-CODED   Inquiry
    1613726 1613726 AFD54-14-19PN-LC 1613726 Phoenix Contact CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE   Inquiry