AFD51-24-19PY-6140
AFD51-24-19PY-6140
Part Number
AFD51-24-19PY-6140
Description
CONN RCPT HSNG MALE 19POS INLINE
Data sheet
AFD51-24-19PY-6140.pdf
    ShieldingUnshielded
    OrientationY
    Contact TypeCrimp
    Shell FinishNickel
    Housing ColorSilver
    SALES05@HKDCY.COM or Inquires online
    Related parts for AFD51-24-19PY-6140
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Description View
    C48-10R10-5S7-106 C48-10R10-5S7-106 AFD51-24-19PY-6140 C48-10R10-5S7-106 Cinch Connectivity Solutions CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT   Inquiry
    1422853 1422853 AFD51-24-19PY-6140 1422853 Phoenix Contact CONN 5POS SKT ANGLED M12 A-CODED   Inquiry
    1613726 1613726 AFD51-24-19PY-6140 1613726 Phoenix Contact CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE   Inquiry