AFD51-22-55SW-LC
AFD51-22-55SW-LC
Part Number
AFD51-22-55SW-LC
Description
CONN RCPT HSG FMALE 55POS INLINE
Data sheet
AFD51-22-55SW-LC.pdf
    ShieldingUnshielded
    OrientationW
    Contact TypeCrimp
    Shell FinishNickel
    Housing ColorSilver
    SALES05@HKDCY.COM or Inquires online
    Related parts for AFD51-22-55SW-LC
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Description View
    C48-10R10-5S7-106 C48-10R10-5S7-106 AFD51-22-55SW-LC C48-10R10-5S7-106 Cinch Connectivity Solutions CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT   Inquiry
    1422853 1422853 AFD51-22-55SW-LC 1422853 Phoenix Contact CONN 5POS SKT ANGLED M12 A-CODED   Inquiry
    1613726 1613726 AFD51-22-55SW-LC 1613726 Phoenix Contact CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE   Inquiry