M55342K12B9E53TTIV M55342K12B9E53TTIV
M55342K12B9E53TTIV
Part Number
M55342K12B9E53TTIV
Description
M55342K 100PPM 0603 9.53K 1% T T
Data sheet
M55342K12B9E53TTIV.pdf
    Part StatusActive
    Resistance-
    Tolerance-
    Power (Watts)-
    Composition-
    Features-
    Temperature Coefficient-
    Operating Temperature-
    Package / Case-
    Ratings-
    Supplier Device Package-
    Size / Dimension-
    Height - Seated (Max)-
    Number of Terminations-
    Failure Rate-
    RFQ Email
    SALES05@HKDCY.COM or Inquires online
    Related parts for M55342K12B9E53TTIV
    Datasheet Image Part Number Manufacturers Description View
    RN73R1JTTD4071D10 RN73R1JTTD4071D10 M55342K12B9E53TTIV RN73R1JTTD4071D10 KOA Speer Electronics, Inc. RES 4.07K OHM 0.5% 1/10W 0603   Inquiry
    RN73R1JTTD4871D10 RN73R1JTTD4871D10 M55342K12B9E53TTIV RN73R1JTTD4871D10 KOA Speer Electronics, Inc. RES 4.87K OHM 0.5% 1/10W 0603   Inquiry
    RN73R1JTTD1652D10 RN73R1JTTD1652D10 M55342K12B9E53TTIV RN73R1JTTD1652D10 KOA Speer Electronics, Inc. RES 16.5K OHM 0.5% 1/10W 0603   Inquiry
    RN73R1JTTD1820D10 RN73R1JTTD1820D10 M55342K12B9E53TTIV RN73R1JTTD1820D10 KOA Speer Electronics, Inc. RES 182 OHM 0.5% 1/10W 0603   Inquiry
    RN73R1JTTD5830D10 RN73R1JTTD5830D10 M55342K12B9E53TTIV RN73R1JTTD5830D10 KOA Speer Electronics, Inc. RES 583 OHM 0.5% 1/10W 0603   Inquiry
    RN73R1JTTD5301D10 RN73R1JTTD5301D10 M55342K12B9E53TTIV RN73R1JTTD5301D10 KOA Speer Electronics, Inc. RES 5.3K OHM 0.5% 1/10W 0603   Inquiry
    RN73R1JTTD5102D10 RN73R1JTTD5102D10 M55342K12B9E53TTIV RN73R1JTTD5102D10 KOA Speer Electronics, Inc. RES 51K OHM 0.5% 1/10W 0603   Inquiry
    RN73R1JTTD5101D10 RN73R1JTTD5101D10 M55342K12B9E53TTIV RN73R1JTTD5101D10 KOA Speer Electronics, Inc. RES 5.1K OHM 0.5% 1/10W 0603   Inquiry
    RN73R1JTTD1931D10 RN73R1JTTD1931D10 M55342K12B9E53TTIV RN73R1JTTD1931D10 KOA Speer Electronics, Inc. RES 1.93K OHM 0.5% 1/10W 0603   Inquiry
    RN73R1JTTD3830D10 RN73R1JTTD3830D10 M55342K12B9E53TTIV RN73R1JTTD3830D10 KOA Speer Electronics, Inc. RES 383 OHM 0.5% 1/10W 0603   Inquiry